Prodej rodinného domu, 200 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Radotín
Ulice Strážovská
Cena 13 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Radotín, městská část, kde by zvlášť v posledních letech chtěl žít opravdu každý. Právě zde nabízíme podsklepený rodinný dům se samostatně stojící garáží a pozemkem větším než 800 m2.

Dům ze 70. let s pozdější dostavbou garáže byl současnými majiteli udržován - jsou zde například nová plastová okna, novější plynový kotel, v průběhu let byly napojeny všechny přípojky. Přesto je určen spíše ke kompletní rekonstrukci dle představ nového majitele. Přiložené půdorysy jsou orientační, došlo například k probourání příčky mezi pokoji v přízemí (viz fotografie). Územní plán nabízí i případné rozšíření samotné stavby.

Nabízí celkem 2 nadzemní podlaží a suterén. Přízemí tvoří velký obývací pokoj, kuchyně, komora, koupelna a WC, první patro pak koupelnu, toaletu a 3 ložnice. V suterénu najdeme sklad potravin, prádelnu, kotelnu a místnost, kterou lze do budoucna využít jako další pokoj (v současné době bývalá kotelna s kotlem na tuhá paliva). Na pozemku se nachází také novější garáž s vraty na dálkové ovládání.

Pro pohodlné bydlení je nezbytné i kvalitní sousedství. Ať se bavíme o tom bezprostředním, zástavbě rodinných domů nebo širším, kterým je Radotín, městská část s kompletním vybavením pro pohodlný život. Máme tu vyjma standardních obchodů a služeb opravdu velké množství sportovišť od tenisových kurtů po hřiště na boxlakros, biotop - koupaliště s přírodní filtrací, vnitřní bazén (nerez, 25 m), kino, kulturní dům... Radotín žije i společenskými akcemi, jako je Burčákobraní, Havelské posvícení apod. Výhodou je i dobré spojení s centrem Prahy MHD - právě je dokončována rekonstrukce železnice včetně nového nádraží, bezbariérových vstupů na peróny apod. Vlak jede na Smíchovské nádraží 7, na Hlavní pak 15 minut. Autem se bez problémů dostanete i ve špičce například na Anděl za 25 minut.

Dům je vyklizený a připraven k okamžitému převzetí novými vlastníky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám