Prodej nového luxusního bytu přímo v centru Prahy

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Staré Město
Ulice Dlouhá
Cena 23 900 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný, luxusní a prostorný byt o velikosti 159,5 m2 v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí.

Byt je řešen jako 2+kk + galerie, kterou je možno uzavřít a dispozičně byt upravit na 3+kk. Do bytu se vchází kolem vchodu na domovní věžičku.

Přes předsíň, ze které je vstup na toaletu pro hosty, se vchází do impozantního obytného prostoru spojeného s kuchyní. Celému bytu dominuje kasulové okno, které určuje výjimečnou atmosféru bytu, a dále galerie se skleněným schodištěm. Z centrálního prostoru se dostaneme přes chodbu do privátní části bytu, kudy se vchází do ložnice a velkorysé koupelny.

Dispozice bytu - obývací pokoj s kuchyňským koutem 68 m2, ložnice 22,4 m2, koupelna 8,8 m2, předsíň 5 m2, galerie (ložnice) 32,8 m2, galerie 12,1 m2, chodba 8 m2, WC 2,4 m2. Byt má 2 toalety.

Orientace bytu je do ulice Dlouhá a do dvora.

Byt je nyní ve výstavbě (fotografie ilustrační) – dokončení nejpozději do konce roku 2019.

Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a zařizovací předměty – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, skleněné schodiště včetně galerie, vybavení koupelny i toalet. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí kombinovaného kotle.

Kuchyňská linka není v ceně.

Pro více informací prosím kontaktuje realitního makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám