Prodej bytu 4+kk, 75 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Záběhlice
Ulice Hrusická
Cena 5 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V Záběhlicích v cihlovém domě ze 60. let nabízíme zajímavý byt 4+kk ke kompletní rekonstrukci.

Byt o dispozici 4+kk je vyklizený a připravený na modernizaci dle představ nového majitele. Jeho předností je světlost, orientace oken na dvě strany – jídelna a kuchyně na sever, zbytek na jih a hlavně v rámci rekonstrukce domu rozšířená lodžie, která je tak velice dobře využitelná.

Dům prošel kompletní revitalizací, jsou zde mj. nová plastová okna s přípravou na venkovní žaluzie, zateplení, střecha a zmíněné rozšířené lodžie. Po této akci SVJ zbyly prostředky na další opravy - plánuje se výměna již tak novějšího výtahu, oprava chodeb.

Byt je vytápěn dálkově, je do něj zaveden i plyn a lze tak mít plynový sporák. V domě je pak k dispozici sklepní kóje. Náklady na provoz se pohybují kolem 6200 Kč + energie. K dispozici je pro byt sklepní kóje (3 m2).

Skvěle dopravně dostupná lokalita, ať autem či MHD – nedaleko konečná tramvaje č. 14, 1 stanici autobusem metro C Roztyly. Nedaleko od domu základní i mateřská škola i obchody, pár minut pěšky park kolem Hamerského rybníku a Botiče – zde najdeme také velkoryse vybavené sportoviště.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám