Prodej nového luxusního bytu přímo v centru Prahy

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Staré Město
Ulice Dlouhá
Cena 19 900 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný, luxusní a prostorný byt o velikosti 141,9 m2 v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí.

Byt je řešením atypický a lze ho využívat jako 2+kk + hala/pracovna. Byt je situován do vnitřní části domu. Je naprosto unikátní tím, jak je klidný, bez sousedů. Okna jsou orientována na jih, východ a západ. Do bytu se vchází přes pavlač, která slouží zároveň jako relaxační místo s výhledem na červené střechy a věž kostela svatého Haštala.
Za vchodovými dveřmi se nachází předsíň a pracovna, přes kterou vcházíme na jedné straně do koupelny a na straně druhé do hlavní obytné místnosti. Byt má otevřenou dispozici s kuchyní propojenou s hlavním užitným prostorem. Kuchyň je umístěná pod alkovnou na hambálkách.

Dispozice bytu - obývací pokoj s kuchyňským koutem 71 m2, galerie/ložnice 14,7 m2, koupelna s WC 7,7 m2, hala/pracovna 48,5 m2.

Byt je nyní ve výstavbě (foto ilustrační) – dokončení nejpozději do konce roku 2019.

Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a zařizovací předměty – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, skleněné schodiště včetně galerie, vybavení koupelny i toalet. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí kombinovaného kotle.

Kuchyňslá linka není v ceně.

Pro více informací prosím kontaktuje realitního makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám