Prodej nového luxusního bytu 4+kk/T/B přímo v centru Prahy

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Staré Město
Ulice Dlouhá
Cena 39 000 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný, luxusní a prostorný byt o velikosti 165,9 m2 + terasa 57,9 m2 + balkon 6 m2, v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí.

Byt je možné dispozičně řešit a obývat jako 4+kk nebo jako 3+1 + galerie, kterou lze využívat jako pracovnu.
Jedinečnost bytu spočívá v perfektní prostorové dispozici a přímého spojení s velkou terasou, která umocňuje funkčnost bytu. Byt je také výjimečný díky vysokým stropům v hlavní obytné části v prvním podlaží bytu.

Plánovanou dispozici bytu lze podrobně vidět na přiloženém plánku. V bytě jsou dvě koupelny a dvě WC, sauna, šatna a prostory na umístění velkých šatních skříní. Uložné prostory dále zajišťuje komora na patře (cca 5 m2).V hlavní části obytného prostoru je umístěna kuchyně, ze které můžeme projít přímo na terasu umístěnou v klidné vnitřní části domu.

Byt je orientovaný do dvora na 3 světové strany.

Byt je nyní ve výstavbě, lze tak zasáhnout do jeho dispozičního řešení a vybrat si zařizovací předměty a krytiny – dokončení nejpozději do konce roku 2019.

Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a zařizovací předměty – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, designové schodiště včetně galerie, vybavení koupelny i toalet. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí kombinovaného kotle.

Pro více informací prosím kontaktuje realitního makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám