Prodej bytu 5+kk, 125 m2, Černošice

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Město Černošice
Městská část Černošice
Ulice Komenského
Cena 16 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte prostor pro celou Vaši rodinu? Chcete komfort domu, ale nechcete trávit volný čas staráním se o něj? Právě Vás by mohla zaujmout nabídka rodinného bytu 5+kk s předzahrádkou a dvěma garážemi v Černošicích.

Byt se nachází v lokalitě nedaleko nádraží a základní školy, komorním developerském projektu z roku 2005 situovaném do zástavby rodinných domů. Byt byl kompletně rekonstruován a je ve vynikajícím stavu.

Má samostatný vstup z vnitrobloku, hned vedle dvou garáží (samostatné brány, v současné době propojené, lze je příčkou oddělit), před kterými je jedno další definované parkovací stání a v případě, že je budete využívat jako sklad, lze parkovat i před nimi dalšíma dvěma vozy.

Dispozičně je pak řešen jako 5+kk ve dvou podlažích. V přízemí najdeme prostornou chodbu se vstupem do šatny/prádelny, koupelny s WC a sprchou, pracovny/ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na terasu se schodištěm do zahrady. Patro pak tvoří 3 ložnice, samostatná toaleta a koupelna s vanou. K bytu náleží také sklepní kóje.

Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel, kompletní náklady na bydlení činí cca 8.000 Kč.

Černošice jsou jednou z nejlepších lokalit v ČR obecně, skvělá obec hned za hranicí Prahy, zasazena do údolí Berounky. Najdete zde kvalitní základní školy, v příštích letech se nedaleko bude stavět úplně nové gymnázium. Cesta do Prahy vlakem dozná také v příštích letech změn - trať se bude brzy rekonstruovat a od roku 2029 vyjedou úplně nové vlaky. To zajistí perfektní plynulé spojení a díky odstranění úrovňového křížení silnice a trati se zlepší i dostupnost autem. I dnes však na Smíchově budete i v ranní špičce za 30-40 minut.

Místní obyvatelé oceňuji především široké možnosti sportovního vyžití, ať už přímo v Černošicích, na sportovištích v blízkém okolí či v přírodě, která je doslova za rohem.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám