Prodej bytu 4+1, 106 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Smíchov
Ulice U Klavírky
Cena 15 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Nabízíme byt, který se na trhu běžně neobjevuje. Byt s úžasným výhledem na Prahu, v jedinečném stylu. V činžovní vile v soukromé zahradě, ve skvělé lokalitě pražských Malvazinek.

Byt v posledním, 3. patře domu má dispozici 4+1. V roce 2014 prošel rozsáhlou rekonstrukcí (mj. rozvody, podlahy, upravená dispozice), která naplno využívá jeho potenciálu - kuchyně, obývací pokoj i pracovna jsou orientovány na západ s krásným výhledem, dětský pokoj nabízí přiznané trámy a střešní okna s elektrickými roletami, je tak díky tomu skvěle prosvětlený a ložnice je naopak orientovaná na velmi klidnou východní stranu.

V bytě dále najdeme koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a dvojumyvadlem, další samostatnou toaletu, komoru a šatnu s pračkou. Vše bylo tvořeno za použití velmi kvalitních materiálů. Atmosféru pomáhají dotvářet i funkční repasovaná francouzská krbová kamna (z roku 1920). Komín byl vyvložkován.

Celý byt je laděn do stylu připomínajícího francouzské Provance, navozuje velice útulný pocit. Zařízen je kvalitním nábytkem, spotřebiči i doplňky – vše v bytě může zůstat. K vytápění slouží vlastní plynový kotel, k dispozici je sklep. Poplatky včetně energií vychází na cca 7.000 Kč.

Pro obyvatele domu je k dispozici i společná zahrada obnovená v roce 2003.

Dům je ve velmi dobrém stavu, v roce 2002 proběhla rekonstrukce fasády a střechy, v roce 2019 pak byly opraveny vnitřní prostory a společná elektroinstalace.

Výjimečné je i umístění domu - Malvazinky jsou jednou z nejvyhledávanějších částí nejen Smíchova, pár set metrů od stanice Metra Anděl, případně dostupné i autobusem, zároveň plné zeleně díky samostatně stojícím domům a dostatečně širokým ulicím.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám