Prodej rodinného domu, 179 m2, Drevníky

Druh objektu Smisena
Ulice
Typ nemovitosti Domy
Město Drevníky
Městská část Slovanská Lhota
Cena 8 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Hnilica Robert
robert.hnilica@re-max.cz
+420 777 481 009
Exkluzivní nabídka zděného jednopodlažního rodinného domu s garáží v klidné obci Slovanská Lhota je ideálním místem pro milovníky přírody a rodiny s dětmi.

Dům se skládá se zádveří, chodby, třech pokojů, WC, dvou koupelen, technické místnosti, obývacího pokoje s kuchyní, šatny, prostorné garáže a půdního prostoru (15m2).

Na pozemku se nachází bazén, studna, u příjezdové cesty vzrostlé stromy a venkovní posezení. Okolní pozemky jsou nezastavitelné, jelikož se jedná o vodní ochranné pásmo = žádní sousedé.

Jedná se o novostavbu s valbovou střechou, obvodové zdivo je z tvárnic YTONG Lambda+ P2-350 a tepelnou izolací EPS GREY WALL 160mm o celkové tloušťce obvodového zdiva 535 mm. Vnitřní příčky jsou z YTONGU 150 a 115 mm. Strop je zateplen tepelnou izolací z minerální vlny o celkové tloušťce 300 mm. Okna jsou plastová vybavená dvojsklem. Hlavním zdrojem vytápění jsou krbová kamna s teplovodním výměníkem a doplňkovým zdrojem tepla je elektrokotel. Zdrojem vody je vlastní studna. Odpady jsou řešeny vlastní čističkou odpadních vod. Dům má připravené rozvody pro zapojení bezpečnostního systému JABLOTRON. Náklady na provoz domu jsou minimální.

Okolí obce je obklopeno krásnými smíšenými lesy, v blízkosti je rybník na Hubenovském potoce a v horkých letních měsících oceníte dostupnost Slapské přehrady, která nabízí nespočet volnočasových aktivit. Místní hasiči a obec pořádají každý rok maškarní pro děti, sraz veteránů, plesy a spousty dalších akcí. V nedalekých Hříměždicích se každý rok konají skoky do vody - Highjump. Další možnosti naleznete v nedalekých Sedlčanech, Příbrami, Dobříši nebo i dobře dostupné Praze.

Pokud využijete financování koupě za pomocí hypotéčního úvěru, velmi rádi Vám s tímto řešením pomohou naši finanční specialisté.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám