Pronájem ordinace, 75,26 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Městská část Karlín
Ulice Křižíkova
Typ nemovitosti Komerční
Cena 100 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu v nově zrekonstruovaném domě tři ordinace zubního lékařství nacházející se ve 2.NP. Plně klimatizovaný prostor o velikosti 75,26 m² nabízí 3 ordinace, recepci s čekárnou (17,05 m²), terasu (24,48 m²) nebo technickou místnost (5,52 m², napojení pro kompresor, určena pro umístění RTG). V domě k dispozici výtah.

Prostory mají nezbytné přípojky v podlaze, funkční technické zařízení (vzduchotechnika, atd.), je řádně zkoulaudováno jako ordinace. Agregát na odsávání v ceně.

V přízemí sdílené zázemí s šatnou / kuchyňkou / denní místností nebo sprchou o celkové velikosti (29,58 m²). K dispozici také jednací místnost (31,20 m²) nebo společné atrium (162,08 m²) a po domluvě i další prostory. V suterénu domu možnost pronájmu krytého parkovacího stání. Perspektiva dlouhodobého pronájmu v rozvíjející se moderní lokalitě. Prostory k nastěhování ihned.

V objektu více komerčních prostor k pronájmu, pro bližší informace prosím kontaktujte. V případě zájmu možno tyto prostory užívat i k jinému účelu.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Součástí inzerce odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám