Pronájem pokoje, 28 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Libeň
Ulice Valčíkova
Cena 11 700 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Pokoj se nachází ve 2. patře zrekonstruované prvorepublikové vily bez výtahu. Pokoj je rozdělen na větší obývací místnost 23.5 m² a menší bývalou zimní zahradu 4,5 m², viz půdorys. Dveře mezi pokoji jsou zamčené, pokoj je tedy neprůchozí. Byty jsou s parketovou podlahou a řadou dochovaných původních prvků.

Součástí bytu jsou tři samostatné pokoje (dva již pronajaté), sdílená plně zařízená kuchyně / obývací pokoj (plyn. sporák, trouba, digestoř, pračka, lednice), koupelna, samostatná toaleta, balkon a spojovací chodba. Součástí inzerce virtuální prohlídka, doporučuji prohlédnout. Elektřina v bytě původní, jinak byt po rekonstrukci. Za domem od léta po rekonstrukci domu k dispozici společná zahrada.

Vzhledem ke stávající skladbě nájemníků, do zbývajícího pokoje se preferuje zájemce do cca 30 let nebo mladý pár.

Nájemné + plus 750 Kč / os. / měs. (zálohy na služby) + zálohy na plyn a elektřina cca 1200 Kč / měs. Kauce 2x nájem Kč. Provize 1x nájem + DPH. K pronájmu ihned. Parkování v přilehlých ulicích (modrá zóna).

Pro volnočasové aktivity můžete využít v okolí sportovní areál, lezeckou stěnu, volejbalová hřiště, venkovní posilovny, Pumptrack, aquacentrum, cyklostezky nebo ZOO. Na procházku se lze vydat do Pražské botanické zahrady, Trojského zámku se zahradou či vyrazit na kole podél Vltavy. Doprava: pěšky 15min (Metro C Kobylisy), 10 min tramvaj č.24, 10 a 3 (zastávka Okrouhlická) nebo 3 min autobus č. 201 (4 min. k Metro C Nádraží Holešovice), výborná dostupnost autem do centra – blízko tunel Blanka nebo na dálnici navazující silnice V Holešovičkách.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, ideálně skrze formulář níže a připojit alespoň základní informace (možné termíny na prohlídku, počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka). Děkuji. Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám