Prodej rodinného domu, 289 m2, Velké Popovice

Druh objektu Cihlova
Město Velké Popovice
Typ nemovitosti Domy
Městská část Velké Popovice
Ulice Nové Habří
Cena 19 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
U rybníka, v příjemném prostředí nové zástavby rodinných domů, nabízíme pěkný rodinný dům v perfektním stavu.

Jedná se o zděnou stavbu (Porotherm) se sedlovou střechou (Bramac). Dispozičně je řešen jako 6+kk s velkou dvojgaráží.

V přízemí najdeme velký obývací pokoj s krbem a kvalitní kuchyňskou linkou se spotřebiči Siemens, s výstupem na terasu a k bazénu, koupelnu se sprchou a WC, hostinský pokoj/pracovnu a vstupní chodbu s prostornou vestavěnou šatní skříní. Skrze chodbu se pak dále dostaneme do garáže pro dvě auta, kde je také uložena baterie k solárním panelům, na ni pak navazuje technický kout s tepelným čerpadlem, které dům vytápí (technologie vzduch–voda).

Patro (podkroví) nabízí 4 ložnice, koupelnu, samostatné WC, šatnu a prádelnu. Střešní okna mají elektrické venkovní rolety, střecha je kvalitně zateplena.

Celý dům je zabezpečen alarmem a kamerovým systémem, velkou výhodou jsou jeho nízké náklady na provoz zajištěné úspornou technologií vytápění i výrobou vlastní elektrické energie solárními panely. Na zahradě nový majitel ocení bazén se lehce slanou vodou a posuvným zakrytím. K závlaze pak slouží voda z nádrže na dešťovku. Nad terasou vedle obývacího pokoje j možné vybudovat markýzu či jiné zastřešení, díky její východní orientaci to však nebylo třeba – její odstínění zajistí samotná stavba domu.

Důležité je, že dům je ihned k dispozici – nový majitel jej tak může začít užívat neprodleně po vyřízení administrativních záležitostí.

Velké Popovice jsou příjemnou lokalitou uprostřed lesů na jihovýchodním okraji Prahy. Do té se dostanete pohodlně jak autobusem PID, tak autem po dálnici D1, nedaleko je i napojení na okruh. Lokalita uspokojí ty, kteří chtějí bydlet v dosahu krásné přírody, okolí nabízí krásné scenérie při vycházkách i vyjížďkách na kole. Hráči golfu pak ocení dvě skvělá hřiště pár minut od domu (Oaks a Pyšely). Velké Popovice nabízejí i dostatek služeb od lékárny po obchody, pár set metrů od domu se nachází školka, základní škola i základní umělecká škola.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám