Prodej rodinného domu, 180 m2, Klatovy

Druh objektu Cihlova
Město Klatovy
Typ nemovitosti Domy
Městská část Klatovy III
Ulice Podhůrecká
Cena 10 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Nabízíme k prodeji dům ze 30. let, který procházel postupnými rekonstrukcemi.

Dům disponuje dvěma samostatnými byty ve velmi dobrém stavu, rekonstruovány byly naposledy v roce 2010. V přízemí najdeme pohodlný byt 3+1. Přístupný je ze společné chodby se schodištěm, které vede do druhého bytu 3+1 v podkroví a do suterénu - celý dům je podsklepený.

Přízemní byt sloužil původním majitelům, nabízí kuchyni s jídelnou propojenou širokými posuvnými dveřmi s obývacím pokojem a dvě ložnice. Ke kuchyni náleží spíž. Z chodby je pak přístupná velká šatna, koupelna s velkým sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Byt v podkroví byl využíván občasně rodinou původních majitelů a je tak velice zachovalý. Tvoří jej kuchyň s prostorem na jídelní stůl, obývací pokoj, ložnice a dětský pokoj. Koupelna je zde přístupná z kuchyně, toaleta je na ní oddělena závěsem a nachází se v ní také technická místnost s bojlerem.

Sklep je opravdu velký, zabírá prostor pod celým domem. Nejdeme zde kotelnu s původním skladem na uhlí, technickou místnost s čerpadlem od studny, prádelnu a dvě velké místnosti, které mohou sloužit jako dílna či k podnikání jako masérna apod.

Na pozemku je dostatek místa na parkování několika vozidel – pod přístřeškem před domem, v garáží nebo podél domu z jeho severní strany. Na západně orientované zahradě pak nový majitel jistě ocení pergolu poskytující dostatek stínu a soukromí.

Dům je napojen na všechny sítě (plyn, elektřina, voda, kanalizace), k dispozici je kopaná (6 m) studna. O vytápění obou bytů se stará novější plynový kotel, ohřev vody pro každý z bytů řeší samostatný bojler.

Velice příjemná lokalita vilové zástavby, nedaleko od zimního stadionu, nákupního centra. V Klatovech najdete vše potřebné.

Energetický štítek připravujeme, proto zatím uvádíme energetickou náročnost G.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám