Pronájem bytu 1+kk, 40 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Letňany
Ulice Broumovská
Cena 14 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu byt 1+kk o ploše 40 m² (zateplená přístavba k rodinnému domu majitelů) s možností spoluužívání zahrady domu.

Součástí bytu kuchyňská linka s varnou deskou a lednicí. V koupelně sprchový kout, topný žebřík, el. bojler a pračka. Dlouhodobý pronájem vítán, vhodné maximálně pro 2 osoby. Auto možné po domluvě parkovat na zahradě. Domácí mazlíčci na domluvě.

Nájemné + poplatky na služby a energie 2.000 Kč / měs. (1x ročně vyúčtování, vytápění zajišťuje plyn. kotel), kauce 1x nájem. Provize 1x nájem + DPH. Možnost připojení na wifi v domě.

V místě kompletní občanská vybavenost, nedaleko od domu OC Letňany. Dobrou dostupnost do centra města zajišťují blízké autobusové zastávky s přímým spojením na metro C - Letňany. Pro volnočasové aktivity můžete využít nedaleký lesopark Letňany s venkovní posilovnou, stezkami pro pěší a cyklistiku. Pro ty z Vás, kteří máte rádi více adrenalinu je nedaleko domu "Jump Aréna" nebo lezecké centrum "Jungle".

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. V reakci na tento inzerát o sobě prosím uvádějte alespoň základní informace (počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka). Děkuji.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám