Prodej rodinného domu, 211 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Městská část Troja
Ulice Písečná
Typ nemovitosti Domy
Cena 26 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výborně dispozičně řešenou, samostatně stojící vilu, která se nachází na velmi atraktivním klidném a žádaném místě, v Praze 8 – Troji.

Dům je rozložen do tří podlaží s dispozicí 7+1/2T (o celkové užitné ploše 211 m2 + terasy) a poskytuje možnost komfortního bydlení nebo bydlení spojené s podnikáním.
Dominantou prvního podlaží domu je obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní o celkové výměře 62,5 m2. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s výhledem do zahrady na jižní stranu. Dále je na tomto podlaží vstupní předsíň, hala a WC.
V prvním patře domu jsou čtyři pokoje, chodba, velká vestavěná skříň/šatna, WC a koupelna. Ze tří pokojů je vstup na terasu s krásným výhledem do okolí a na Prahu.
Přízemí domu/polosuterén je propojen schodištěm a má také samostatný vstup ze zahrady. Jsou zde dva menší pokoje, koupelna s WC, kuchyňka, prádelna/technická místnost, garáž a sklad.
Zděný dům je v původním stavu, byl postaven v roce 1973 a je vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Vytápění je pomocí plynové kotle, v obývacím pokoji je umístěn krb.

Zahrada se vzrostlými stromy, o výměře 519 m2 poskytuje dostatek soukromí pro posezení a relaxaci, ale i zahradničení.

Nabízená vila s rohovým pozemkem má ideální umístění s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do centra v pěší vzdálenosti (MŠ, ZŠ, potraviny, plavecký bazén, banka, pošta, stanice tramvaje a metra).
Nedaleko je Čimický a Ďáblický háj. Příjemnou procházkou lze také dojít do Botanické a Zoologické zahrady.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám