Prodej zemědělské usedlosti, 1619 m2, Vidice

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Zemedelske objekty
Ulice
Město Vidice
Městská část Vidice
Cena 5 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi zemědělskou usedlost ve Vidicích u Kutné Hory, která může být velmi zajímavou investiční příležitostí s možností podnikání či místo k rodinnému bydlení / rekreaci s krásnými výhledy do zdejších lesů, kde se nachází obora Švadlenka. V galerii nebo osobně doporučuji prozkoumat, co vše v blízkém okolí láká k návštěvě.

Součástí prodeje jsou čtyři hospodářské objekty (zastavěná plocha a nádvoří o výměře 1619 m²) a okolní pozemky, celkově o výměře 9416 m².

Objekty jsou určené pro ty z Vás, kteří se nebojíte rekonstrukce a hledáte místo pro klidné bydlení, podnikání, chov zvířat či komerční účely. U usedlosti je přípojka na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a má vlastní studnu. Na jaře příštího roku bude k domu zdarma vybudovaná přípojka optického připojení k internetu.

Vidice jsou malá obec, ale žije společensky - konají se každoročně posvícení, dětské dny, koncerty, sportovní a hasičské akce. Působí zde také jezdecký spolek nabízející svezení na koni, výcvikové hodiny a ustájení koní. V roce 2022 obec zafinancovala zasíťování kanalizací, vodou a nové sportovní multifunkční hřiště. V obci je také autobusová zastávka s pravidelným spojením na Kutnou Horu i Čáslav.

Rozhodně zaujme i blízké okolí, pouhých 1.5 km od usedlosti začíná golfový areál u zámku Roztěž, 4 km je to k oblíbenému turistickému místu s rozhlednou Vysoká a se zříceninou letohrádku Belvedér, 5 km do městyse Malešov s oblíbeným mini pivovarem nebo velmi pěknou tvrzí, kde se pořádají únikové hry v dobových kostýmech a 10 km do Kutné Hory zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám