Pronájem prostoru kanceláří, 141 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Skeletova
Městská část Košíře
Ulice Naskové
Typ nemovitosti Komerční
Cena 39 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu komerční prostory v projektu PARVI Cibulka v Praze 5 - Košířích. Projekt s industriální duší se nachází v bývalé továrně Meopta. Prostory volné od 1.9.2024.

Nebytový prostor o velikosti 141,2 m² je situovaný v přízemí budovy. Součástí je dvojice toalet, úklidová místnost nebo skladovací místnost. K dispozici je také dvojice parkovacích míst. Součástí projektu je i recepce nebo zahrada ve vnitrobloku.

V kolaudačním souhlasu jsou prostory vedle účelu užívání „multifunkční sál“ i jako jednotka - nebytový prostor s účelem užívání “obchod s nepotravinovým zbožím“. V hlavních prostorách jsou zatím podlahy bez finální pochozí vrstvy a stropy bez podhledů - bude doděláno podle zájemců o prostory a jejich požadavky na využití. Okna jsou hliníková, s izolačním trojsklem. Vytápění zajišťuje centrální plynová kotelna. V prostoru je také příprava na vybudování kuchyňské linky.

Vynikající dopravní dostupnost, hned u objektu je zastávka autobusu MHD Naskové, na metro B - Anděl trvá jízda pouze 10 min. Je zde i zajímavé vlakové spojení – pouhých pár set metrů od objektu je zastávka ČD Praha-Cibulka, s přímým spojením na nádraží Smíchov nebo na Hlavní nádraží.

V případě zájmu o podrobnější informace, případně domluvení termínu prohlídky mě prosím neváhejte kontaktovat. Děkuji.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám