Prodej rodinného domu, 80 m2, Jesenice

Druh objektu Cihlova
Město Jesenice
Městská část Osnice
Typ nemovitosti Domy
Ulice Mátová
Cena 9 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi rodinný dům 3+KK o celkové ploše 80 m² se zahradou o velikosti 149 m², v žádané lokalitě na jihovýchodním okraji Prahy, nedaleko vyhlášeného Průhonického parku.

Dům je šikovně dispozičně řešený. Dominantou domu je otevřený prostor kuchyně s jídelní částí a s obývacím pokojem, odkud je přímý vstup na terasu, která láká k příjemnému odpočinku a posezení u kávy a volně navazuje na zbytek vzrostlé zahrady se zahradním domkem. Dále je v přízemí toaleta s umyvadlem, zádveří a komora pod schodištěm do patra s kondenzačním plynovým kotlem, který dům vytápí a také zajišťuje ohřev teplé vody prostřednictvím zásobníku. V patře jsou dvě samostatné ložnice (větší je možné rozdělit na dvě menší), koupelna s WC a schodišťová hala s přístupem do půdního úložného prostoru.

Datové rozvody po celém domě, v přízemí digitální termostat. Před domem jsou na vlastním pozemku dvě parkovací stání. Dům je energeticky velmi úsporný.

Díky snadnému napojení na pražský okruh nebo dálnici D1 má místo výbornou dostupnost. Vzdálenost na metro C Opatov 15 minut jízdy. Autobus MHD jezdí v dopravní špičce každých 20 minut. Pro milovníky sportu a přírody obcí prochází několik cyklostezek, je zde jezdecký klub nebo tenisové kurty pro veřejnost.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám