Pronájem bytu 2+kk, 40.7 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Karlín
Ulice Křižíkova
Cena 28 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 2+kk (č.1) o ploše 40,7 m² + balkon, který se nachází v žádané lokalitě Praha 8 - Karlín, ul. Křižíkova. Byt se nachází v objektu, který také prošel kompletní rekonstrukcí. Je zde více bytů k pronájmu, pro bližší informace prosím kontaktujte. Dlouhodobý pronájem vítán.

Součástí bytu kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, varná deska a digestoř). V domě výtah.

Byt je připraven k nastěhování ihned. Nájemné + zálohové poplatky na služby podle velikosti bytu (2kk 4.000,-Kč/měsíc, 2+1 4.500,-Kč/měsíc, vyúčtování vždy na konci roku), kauce 2x nájem. Provize 1x nájem + DPH. Možnost pronájmu krytého parkovacího stání.

Jedná se o výborně dostupnou lokalitu – 3 min od zastávky metra B Křižíkova či zastávky tramvaje Křižíkova. Samozřejmostí je v této lokalitě množství vynikajících restaurací, kaváren, stejně tak zde najdete veškerou občanskou vybavenost (MŠ/ZŠ, pošta, lékaři, …), která je v pěší vzdálenosti. Pro volnočasové aktivity můžete využít cyklostezku, golfové hřiště Rohanský ostrov s tenisovými kurty nebo halu Sokola Karlín.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Na email Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám