Prodej bytu 3+kk, 186 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Vinohrady
Ulice Italská
Cena 0 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivní a jedinečná nabídka zcela nového bytu 3+kk/2T v posledním patře secesního domu v centru města Prahy.

Byt byl nově postaven a kolaudován v letošním roce při kompletní rekonstrukci nádherného secesního domu, má plnohodnotnou výšku stropů a představuje novou úroveň luxusního bydlení. Při výstavbě a zařizování interiéru byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie. Vytápění i chlazení bytu je podlahové a stropní, pomocí tepelného čerpadla. Vlastní rekuperační jednotka v bytě zajišťuje neustálou výměnu vzduchu při zavřených oknech a úsporu při vytápění bytu. Systémem digitální domácnosti můžete v bytě ovládat skoro vše i zálivku úžasné vertikální zahrady v předsíní.

Celý byt je orientovaný do klidného velkého dvora se vzrostlými stromy a výhledy z obou teras jsou naprosto unikátní. Dispozice bytu 3+kk (o výměře 113 m2 byt + terasa do dvora 22,8 m2 + střešní terasa s výhledem 360° o výměře 50 m2) obsahuje obývací pokoj s kuchyní, (o výměře 33,62 m2) ze kterého je vstup na terasy. Obě ložnice mají vlastní koupelnu a WC, dále má byt jedno samostatné WC, tři šatny a technickou místnost.

K bytu náleží samostatná sklepní místnost o výměře 3,7 m2. Parkování automobilů je k dispozici v protějším domě v garážích, cena pronájmu garáže je cca od 3 500 Kč měsíčně.

Byt nyní disponuje mnoha úložnými prostory, nábytkem na míru a kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči Miele. Jeho součástí jsou také hedvábné záclony a závěsy Versace. Veškeré zařízení a vybavení vč. vestavěných úložných prostor a kuchyňské linky se spotřebiči je možné v bytě po dohodě zanechat.

V domě je nový výtah a k dispozici je menší zelený dvorek. Poloha domu je úžasná, pár kroků od domu je v podstatě vše co potřebujete k pohodlnému životu ve městě a přitom je byt zcela klidný orientovaný do dvora.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky prosím kontaktuje makléře. Rád Vás provedu touto výjimečnou nemovitostí a budu Vám asistovat při jejím zakoupení.

SKVĚLÁ CENOVÁ NABÍDKA, KTERÁ PLATÍ POUZE DO 20.7.2024
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám