Prodej bytu 1+kk, 50 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Břevnov
Ulice Ve Střešovičkách
Cena 6 690 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásný světlý byt 1+kk/T (o výměře 38,9 m2 byt + terasa 11,8 m2 + sklep 2,5m2), který se nachází v 5. nadzemním podlaží bezbariérové novostavby s výtahem v projektu BYTOVÝ DŮM MARKÉTA, postaveném na velmi žádaném a praktickém místě.

Byt obsahuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem celkem o výměře 27,8 m2, vstupní předsíň 4,2 m2, koupelnu s vanou, dohromady s WC 4,7 m2 a šatnu/komoru 1,6 m2.
V bytě byly použity nadstandardní, kvalitní materiály a zařizovací předměty. Na podlaze je v celém bytě epoxidová podlahová stěrka, terasa má podlahu dřevěnou. Vstupní dveře jsou bezpečností.
Byt je výjimečný nejen svou prostornou terasou orientovanou do zeleně, ale i jeho architektonickým řešením. Velká prosklená plocha v hlavním pokoji výrazně opticky zvětšuje samotný prostor a poskytuje volný výhled do klidné ulice a na vzrostlé stromy.
V koupelně je díky oknu zajištěno přirozené větrání a denní světlo. Koupelna má vanu a dostatek prostoru pro pračku a sušičku.
Byt je vybaven vkusnou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, policovým systémem v šatně, skříňkami v koupelně a promyšleným osvětlením. Na oknech jsou žaluzie. Na terase je venkovní elektrická zásuvka.
Ohřev teplé vody a vytápění je centrální z vlastní plynové kotelny v domě.
Měsíční poplatky jsou 3 500,-Kč.
Sklep je umístěn ve druhém nadzemním podlaží, pod dvojím uzamčením, což zvyšuje jeho bezpečnost.
Garážové stání ve spodní části liftu je hned u vjezdu do garáže. V domě je k dispozici kolárna.
V pěší vzdálenosti je několik parků a kompletní občanská vybavenost, zastávky tramvají a autobusů s výbornou dostupností do centra Prahy.
Byt je vhodný k pohodlnému klidnému bydlení v širším centru města, ale i jako investice k následnému pronájmu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám