Pronájem bytu 2+kk, 53 m2, Chýně

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Město Chýně
Městská část Chýně
Ulice Ecksteinova
Cena 22 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V Chýni, v nové zástavbě v její jihozápadní části, nabízíme krásný výborně řešený plně vybavený byt 2+kk s balkonem a parkovacím místem.

Byt ve 4. podlaží pětipodlažního cihlového domu s výtahem je zařízen s ohledem na maximální využití dané dispozice – nájemce v něm najde dostatek úložného prostoru, ať už v rámci kuchyně, chodby či ložnice. Všechny tyto místnosti byly zařízeny na míru vyrobeným nábytkem, který poskytuje spoustu místa na vše potřebně – od oblečení až po sportovní výbavu. Vše v bytě zůstane a je tak možné přijít bydlet jen s osobními věcmi.

K dalšímu vybavení bytu patří například elektrické venkovní rolety, které pomáhají i přes západní orientaci udržet v bytě příjemné klima bez nutnosti chladit byt klimatizací.

Nájemci bude k dispozici i sklepní kóje a parkovací stání.

V chodbě je šikovně ukrytý velký boiler, který slouží k ohřevu teplé vody, vytápění pak řeší elektrické pevně instalované přímotopy s termostaty.

Chýně je příjemná obec na západním okraji Prahy, jen pár minut od Zličína se stanicí metra a velkým obchodním centrem. V samotné Chýni najdeme v dochozí vzdálenosti například Billu a lékárnu, pivovar nebo zastávku vlaku jedoucího na Smíchovské nádraží. Místo uspokojí i sportovce, kteří ocení možnost vyjet na kole či vyběhnout přes okolní obce až do nedaleké oblasti Křivoklátska

Nájemce 22.000 Kč včetně parkovacího stání, elektřina (reálná záloha včetně vytápění a ohřevu teplé vody!) 2.200 Kč, poplatky 2.000 Kč. Kauce 2x nájem. Provizi nájemce neplatí!

Volné od 15.8.2024 k dlouhodobému pronájmu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám