Pronájem rodinného domu, 175 m2, Kostelní Lhota

Druh objektu Cihlova
Ulice
Typ nemovitosti Domy
Město Kostelní Lhota
Městská část Kostelní Lhota
Cena 29 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu moderně zařízený bezbariérový rodinný dům o dispozici 4+kk, celkové užitné ploše 175 m² a se zahradou o velikosti 182 m² v obci Kostelní Lhota, která se stala obcí roku 2022 a nachází se pouhých 7 km od Poděbrad. Dům je vhodný pro majitele psů nebo koček, jedna z místností je i přizpůsobena pro domácí mazlíčky, možné ale upravit zpět na ložnici.

Dům je přízemní, tvoří jej předsíň, spojovací chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, vstupem na zahradu, vstupem do technické místnosti a ložnice se šatnou. Dále je v domě koupelna s vanou, se sprchovým koutem a s WC, dvojice pokojů, samostatné WC a půdní úložný prostor. Garáž nabízí další sprchový kout a WC. Parkování je možné před domem i v garáži. 3D prohlídka Vám umožní si dům projít přímo z pohodlí svého domova.

Dům je velmi úsporný, energetická náročnost třídy B. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo, v celém domě podlahové vytápění. Dům je šikovně řešen i s ohledem na ohřev teplé vody, kterou zajišťují solární panely na střeše, el. boiler v technické místnosti nebo krbová kamna s krbovou vložkou v obývacím pokoji. FTV na střeše výrazně zlepšuje ekonomiku provozu domu. V celém domě také klimatizace, okenní sítě proti hmyzu, rozvody pro zabezpečení domu nebo v obývacím pokoji rozvody pro domácí kino. Na střeše k dispozici také satelit. Pro snazší údržbu domu je také všude na podlaze dlažba. Dům je jinak samozřejmě napojen na městský vodovodní řad a obecní kanalizaci. Kauce 2x nájem. Volné od 1.8.2024.

Samostatnou kapitolou je zahrada, která díky oplocení poskytuje maximální soukromí. Velkou výhodou je zastřešená terasa, kde se nachází i vířivka. Kolem domu je také venkovní osvětlení a u vstupu na zahradu zaujme jezírko s možností umístění rybek.

Dostupnost do Prahy 25 minut po D11, autobusové spojení PID trasa Poděbrady-Černý Most, Nymburk-Pečky. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám