Prodej vily 320 m², pozemek 2 247 m²

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Troja
Ulice Nad Kazankou
Cena 46 350 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Rodinná vila se nachází v prestižní a oblíbené lokalitě s převahou rodinných domů a vil, nedaleko Trojského zámku, pod vinicemi botanické zahrady a kousek od ZOO.

Dvoupatrová vila je umístěna na mírně svažité rozlehlé zahradě o výměře 2247m². Je ve stavu před kompletní rekonstrukcí. Celková užitná plocha cca 320 m² je v celé části podsklepená. K domu též náleží samostatná garáž o výměře 16 m².

Prvorepublikovou vilu si nechal postavit Otokar Chlup, první děkan Pedagogické fakulty University Karlovy, který patří mezi nejvýznamnější české pedagogy. Z balkonu vily můžete obdivovat jedinečný výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín nebo Žižkovskou věž, viz galerie.

Lokalita vyniká výbornou dopravní dostupností (autobusové a tramvajové spojení ke stanici metra C, v blízkosti se nachází vjezd do tunelu Blanka) a občanskou vybaveností (pošta, restaurace, kavárna, mateřská a základní škola, gymnázium). Procházkou se dostanete do parku Stromovka, Trojského zámku či zoo. Okolí je ideální k dalším sportovním a volnočasovým aktivitám.

Prodává se účelově založená společnost s.r.o.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám