Pronájem nebytového prostoru v Radotíně

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Radotín
Ulice Pod Klapicí
Cena 12 000 CZK / mesic
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte prostor pro Vaše podnikání? Chtěli byste sídlit v reprezentativním domě?

Nabízíme dva komerční prostory (možno pronajmout současně) v přízemí menšího činžovního domu, který prošel rozsáhlou kompletní rekonstrukcí včetně společných prostor, v pražském Radotíně.

Prostory jsou spojené společnou chodbou či skrze sociální zařízení, které bude v případě samostatného pronájmu rozděleno dle potřeb nájemců. Aktuálně se nachází ve stavu těsně před dokončením, které bude řešeno dle konkrétního užívání prostoru.

1) 34,4 m2 samotného komerčního prostoru bez sociálního zařízení, výloha do frekventované ulice (kvalitní okna s trojsklem zajišťující dobrou zvukovou i tepelnou izolaci) s elektrickou roletou, vhodné pro obchod, kanceláře, vzorkovnu apod. Nájem 12.000,- Kč + poplatky.

2) 48,2 m2 samotného komerčního prostoru bez sociálního zařízení, výloha do frekventované ulice (kvalitní okna s trojsklem zajišťující dobrou zvukovou i tepelnou izolaci) s elektrickou roletou, možno kolaudovat i jako bar, kavárna apod. - celý prostor je od sousedního objektu zvukově izolován. Vhodné rovněž pro obchod, kanceláře, vzorkovnu atd. Nájem 16.000,- Kč + poplatky

Výhodou je, že vstupní dveře do obou prostor jsou protipožárními a bezpečnostní. Protipožární je i sádrokartonový podhled.

Možnost umístit reklamu nad výlohy na fasádu domu - příprava pro uchycení včetně přivedené elektřiny.

Dobré připojení k internetu zajišťuje UPC, k dispozici je i pevná linka od O2.

V objektu se dále nachází několik bytů a díky přítomnosti majitele je v něm naprostý pořádek a klid.

Radotín je městská část na jihozápadě Prahy s dobrým napojením jak na centrum města, tak na letiště a dálniční síť díky vnějšímu okruhu. Nedaleko objektu zastávka autobusu MHD, restaurace, školka, učiliště. Parkování možné na okolních komunikacích.

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám