Prodej pasivního domu v osobním vlastnictví 119 m2

Typ nemovitosti Domy a vily
Město Vysoký Újezd
Druh objektu Drevena
Městská část Vysoký Újezd
Cena 8 614 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Vaněk Rudolf
rudolf.vanek@re-max.cz
+420 777 832 608
Pasivní rodinný dům s dispozicí 4+kk s 2 parkovacími stáními.
Nabízíme pasivní rodinný dům o dispozici 4+kk s celkovou obytnou plochou 119,27 m2, vlastním pozemkem 769 m2 a dvěma parkovacími stání. Dům je možno využít jako Smart Home. Světlo, teplotu i žaluzie můžete ovládat kdykoli a odkudkoli.

Již při navrhování domů byl s pečlivostí zvážen každý detail tak, aby život v nich byl maximálně pohodlný a bezpečný s minimálním dopadem na životní prostředí. Dům klade důraz na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií. Na střechách rodinného domu jsou instalovány solární panely pro ohřev vody. Při stavbě jsou použity bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací. Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, vysoká tepelná pohoda v místnosti a příjemné teploty v zimě i v létě. Díky unikátnímu řešení pasívního domu činní průměrné náklady na provoz domu pouhých 1.800 Kč měsíčně.

Rodinný dům se nachází v atraktivní lokalitě Vysokým Újezdu u Prahy, s výhledem do přírody, s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města. Nachází se zde mateřská a základní škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště a prestižní golfový resort Albatros. V dobré dostupnosti je řada zajímavých míst. Například Koněpruské jeskyně, Karlštejn, lom Velká Amerika a CHKO Český Kras.

Pro dopravu do hlavního města můžete využít autobus, zastávka leží pouhých 300 metrů od projektu. Ještě pohodlněji se však do Prahy dostanete autem po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut. Bydlete blíž sportu i přírodě. Dýchejte čerstvý vzduch, běhejte po lesních stezkách a hrajte golf, kdykoli se vám zachce a zároveň zůstaňte v dosahu Prahy.

Neváhejte mne kontaktovat ohledně prohlídky, abyste se přesvědčili o výjimečnosti tohoto moderního domu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám