Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 7 792 m²

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Velké Popovice
Městská část Řepčice
Cena 12 500 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi rodinný dům s rozlehlým pozemkem 7.792 m2 na klidném místě v srdci malebného kraje Josefa Lady, přitom s výbornou dostupností na D1 a do Prahy. Na pozemku je možnost další výstavby.

Kompletně zrekonstruovaný dům nabízí v přízemí prostorné zádveří, ložnici, obývací pokoj, kuchyň (včetně všech spotřebičů), koupelnu s WC, komoru a prostornou společenskou místnost. V patře se nachází pracovna, ložnice, další koupelna s WC a půda. Dům je částečně podsklepený a kompletně zateplený. V celém domě jsou provedeny nové izolace a je zde položena protiradonová izolace. Dům využívá vlastní studnu, kanalizace je řešena jímkou. Rozvody vody jsou v plastu, rozvody elektřiny v mědi (jistič 25A).

Součástí domu jsou rozlehlé pozemky na kterých se nachází zrekonstruovaná stodola (stodola má nově zhotovený, dobře odizolovaný sklep 3x5m), dvojgaráž (garážová vrata jsou jedna manuální, druhá na dálkové ovládání - veliká výhoda v zimě) a kotelna s kotlem Buderus na LTO (3ks kubíkové dvouplášťové nádrže, spotřeba cca 1200L/rok). V garáži, v kotelně i ve stodole je zaveden i třífáz. proud.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám