Prodej zavedeného penzionu přímu u řeky Otavy

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Město Rejštejn
Městská část Rejštejn
Cena 8 600 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme zavedený penzion ve výborném stavu na atraktivním místě, s velkým pozemkem, ze kterého je přímí přístup k řece Otavě.

Penzion o užitné ploše 1.339 m2 má dvě budovy s celkovou ubytovací kapacitou až 41 lůžek (3 čtyřlůžkové pokoje, 5 třílůžkových pokojů a 7 dvoulůžkových pokojů, přistýlky jsou možné). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC.

Dále je zde k dispozici restaurace s krbem s kapacitou 30 míst, bar s jídelnou s kapacitou 22 míst, venkovní letní restaurace s kapacitou 30 míst a restaurace altán s kapacitou 24 míst. Kuchyň je plně vybavena. Penzion se prodává včetně veškerého vybavení.

Vytápění a ohřev vody plynem. Kanalizace a voda obecní. Energetická třída G (PENB je ve zpracování, dle zákona uvádím G). Parkování na vlastním parkovišti s kapacitou pro 30 vozidel. Celková výměra rovinné pozemku je 9.089 m2.

V případě zájmu lze dokoupit i vedlejší stavební pozemek o velikosti 1.521 m2. Na tomto pozemku se nachází nová chata s dispozicí 2+1 a vlastní studna – nový vrt s velkým dostatkem vody.

Jedná se o turistickou lokalitu se širokým spektrem využití – turistika, cyklistika, koupání, relaxace, houbaření, lyžování – sjezdovky nebo běžkařské trasy.

Dopravní dostupnost: Lokalita s rychlou dostupností do Sušice, Kašperských hor nebo Modravu, popřípadě i do Německa. Doprava autobusem nebo autem.

Koupi domu lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme vyřídit.

Nemovitost je ihned k dispozici.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám