Pěkný krajní řadový rodinný dům v Třebotově

Druh objektu Panelova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Třebotov
Městská část Třebotov
Ulice U Hřiště
Cena 6 500 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Prodej této nemovitosti bude realizován formou podání nabídky, pro více informací kontaktujte makléře. Den otevřených dvěří 18.5.2019 10:00 - 12:00.

Hledáte klidné bydlení nedaleko od Prahy a toužíte po přívětivosti menší obce? Právě Vás by mohl oslovit tento krajní řadový rodinný dům v Třebotově.

Dům z konce sedmdesátých let je částečně panelové a zděné konstrukce a prošel postupnými rekonstrukcemi. V poslední době byla udělána například nová střecha včetně jejího zateplení, nová plastová okna apod. Je v dobrém udržovaném stavu.

Ve třech podlažích nabízí pohodlné rodinné bydlení. V prvním nalezneme poměrně rozsáhlé prostory - prádelnu, kotelnu, garáž a sklepy, ve druhém pak obývací pokoj kuchyňským koutem a balkonem, toaletu a spíž, ve třetím pak tři ložnice a prostornou koupelnu.

Za domem vzniká park - pozemky mezi současnou zástavbou a budovaným parkem budou do tří let vyčistěny a rekultivovány.

Vytápění je řeseno tuhými palivy, plyn je v ulici stejně jako kanalizace a není tedy problém se na tyto sítě připojit.

Třebotov je obec na jihozápadním okraji Prahy, vzádlena pár minut cesty autem či autobusem od Radotína, kde najdete veškerou občanskou vybavenost či spojení vlakem (7 minut) na metro Smíchovské nádraží.

V Třebotově samotném najdete dva obchody, dvě hospody, základní školu a školku, dětská hřiště apod.

Prodej této nemovitosti bude realizován formou podání nabídky, pro více informací kontaktujte makléře. Den otevřených dvěří 18.5.2019 10:00 - 12:00.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám