Dvougenerační rodinný dům v Černíkách u Zvole

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Zvole
Městská část Černíky
Ulice Příčná
Cena 6 995 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící, dvougenerační rodinný dům s dispozicí 6+2, který je umístěn na velmi atraktivním klidném místě uprostřed zeleně a vzrostlých stromů. Zděný dvoupodlažní dům je postaven na rohovém jižně orientovaném pozemku o celkové výměře 1 247 m2, který poskytuje naprosté soukromí.

Rodinný dům s obytnou plochou 176 m2 má dva vstupy a je možné jej využívat dvougeneračně nebo k bydlení a k podnikání. Nyní nemovitost slouží k bydlení a jako soukromá školka. Dispozice domu je variabilní a lze ji přizpůsobit potřebám nového majitele. Zařízení a vybavení školky může zůstat v ceně, lze tak ihned, v případě zájmu, pokračovat v podnikání.

Nemovitost je vybavena 2 kuchyňskými linkami, krbovými kamny v obývacím pokoji, v části domu, nyní využívané k bydlení, je podlahové topení. Voda je do domu přivedena z vlastního vrtu. Na pozemku je také kopaná studna, používaná na zálivku zahrady. Kanalizace je řešena pomocí vlastní ČOV. Dům má sklep ( 10 m2 ) a další možnosti úložných prostor na pochozí půdě. Na pozemku je mnoho dětských herních prvků (skluzavky, pískoviště, dětský dřevěný domeček), krásná je vzrostlá zahrada se 2 posezeními – buď v krytém altánu nebo pod širým nebem.

V obci je obchod s potravinami, v pěší vzdálenosti je Zvole, pod níž obec Černíky patří. Ve Zvoli nalezneme: základní školu, mateřské školky, restauraci, cukrárnu, kulturní centrum, fotbalové hřiště, tenisové kurty,poštu a další služby. Dopravní spojení do Prahy je autobusem na metro Budějovická. Autobus zajišťuje spojení i do Vraného nad Vltavou, odkud se do centra metropole pohodlně dostanete vlakem,

Nemovitost nabízí bydlení v naprostém klidu v přírodě s mnoha možnostmi relaxace v přilehlých lesích a dalších lokalitách jako je Zlaté údolí a přírodní rezervace Zvolská homole. Zároveň je obec ve velmi příjemné pěší vzdálenosti od základní školy ve Zvoli a další vybavenosti
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám