Krásná chalupa 105 m2, na klidném místě nedaleko Máchova jezera

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Město Doksy
Městská část Zbyny
Cena 2 830 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme velice pěknou chalupu, která se nachází na atraktivním klidném místě nedaleko Máchova jezera.

Chalupa má dvě nadzemní podlaží s obytnou plochou 105 m2 a nabízí toto dispoziční uspořádání – v prvním nadzemním podlaží je prostorná vstupní předsíň (17,5 m2), obývací pokoj (21 m2), kuchyň (12 m2) a koupelna s WC. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva pokoje o výměře 28 m2 a 8 m2, dále pak půdní prostor (26 m2), který lze využívat na odkládání věcí. Další úložný prostor nabízí na pozemku umístěná kůlna a sklep ve stráni za domem.

V roce 2015 zde proběhly tyto rekonstrukce – v 1.NP jsou nové: rozvody elektřiny, vody a odpadu, kuchyňská linka, koupelna s WC, krásná dřevěná podlaha v obývacím pokoji, krbová kamna s vyvložkováním, jímka na odpadní vodu o objemu 9 m3. Střešní krytina byla vyměněna před cca 9 lety.

Voda je přivedena do domu z místní obecní studánky, kterou využívají i okolní sousedé. Navíc je možné se připojit na obecní vodovod, který vede v ulici.

Chalupa je velmi vkusně zařízena a většina zařízení zůstává v nabízené ceně.

Přístup k nemovitosti je bezproblémový po asfaltové silnici. Parkování je možné přímo na pozemku.

Nabízená nemovitost se nachází na okraji obce pár kroků od lesa a Zbynského vrchu. Obec Doksy a vyhledávané Máchovo jezero jsou cca 3 KM od domu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám