Byt 2+kk/B 60 m2, Praha 4, Modřany

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Modřany
Ulice Provázkova
Cena 5 570 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
Nabízíme k prodeji světlý a útulný byt 2+kk 60 m2 s balkonem, v autorském designovém provedení v malebné lokalitě Prahy 4 – Modřan, projekt „Na Beránku“ z roku 2017.

Dispoziční řešení bytu s neprůchozími pokoji nabízí dostatek soukromí.
Do bytu vstupujete přes chodbu (5,5m2), poté se dostanete do obývacího pokoje (28,9m2) s moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči.
Na pravé straně z chodby je ložnice (12,5 m2), na levé straně vstup do koupelny (4,2m2) s vanou a WC. K bytu patří parkovací stání v podzemní garáži.
V pokojích jsou velká troj skleněná okna, což zajištuje větší množství přirozeného slunečního světla a klidu. Z obývacího pokoje vede vstup na balkon 5,7 m2 s výhledem do vnitrobloku a zeleně, kde se můžete v klidu věnovat svým zálibám.

V okolí domu je velmi dobrá občanská vybavenost – školka, škola, Prague British International School, lékařské středisko, obchody, pošta, kavárny, restaurace. Okolí nabízí různá sportovní vyžití, jsou zde cyklostezky, tenisové kurty, pěší zóny navazující na Modřanskou rokli.

Pohodlné spojení s centrem města. Zastávka autobusu Na Beránku je 2 minut pěší chůze. Autobusem se za 12 min dostanete na tramvajovou zastávku Čechova čtvrť nebo za 23 min na metro Kačerov. Rychlé je i automobilové napojení na Pražský okruh a Jižní spojku.
Byt je v osobním vlastnictví, je možnost financovat jej hypotékou, kterou Vám pomůžeme zajistit.

Pospíchejte koupit byt svých snů.
Zavolejte si na termín prohlídky již dnes.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám