Příjemná chata uprostřed lesního pozemku ve Stříbrné Skalici

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Drevena
Město Stříbrná Skalice
Městská část Stříbrná Skalice
Ulice osada Na Hradcích
Cena 1 395 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Chcete chatu, která nebude zcela na samotě, ale zároveň poskytne potřebné soukromí?

Právě takovou chatu nabízíme. Jde o domek dřevěné konstrukce na kamenných základech se sklepem na vlastním pozemku o celkové rozloze 1031m2.

Klasická dispozice chaty - v přízemí veranda, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelna, v patře pak dvě ložnice.

Chata je v perfektním stavu, v roce 2017 došlo k vybudování nové koupelny se sprchou a toaletou včetně napojení novým čerpadlem na původní vrt a umístění nové kuchyňské linky. Elektřina je rovněž částečně nová (+ nové jističe). Odpad řešen trativodem. Vytápění kamny v přízemí.

Pozemek se vzrostlými stromy se dle územního plánu nachází v zóně venkovské zástavby a je zde tedy případně možné vystavět rodinný dům k bydlení. Příjezd po místní komunikaci, která je částečně asfaltová a částečně zpěvněná. V okolí především zástavba chat kombinovaná se zástavbou RD.

Obec Stříbrná Skalice se nachází cca 4 km po proudu od města Sázava. Najdete v ní základní občanskou vybavenost jako je pošta či obecní úřad, dále několik restaurací. V Sázavě pak naleznete například i supermarket Tesco.

Výborné spojení s Prahou - k nájezdu D1 Hvězdonice (29.km) vede několik cest, nejkratší je dlouhá 10 km. Na metro Háje pak jede autobus přibližně hodinu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám