Luxusní vila 245 m2 se třemi terasami a rozlehlou zahradou - Dolní Lomnice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Kunice
Městská část Dolní Lomnice
Ulice Dubová
Cena 14 950 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Nabízíme k prodeji luxusní vilu 5+kk s obytnou plochou 245 m², třemi terasami o celkové ploše 104 m² a rozlehlou zahradou 1224 m².

Dům disponuje prostorným obývacím pokojem s moderním kuchyňským koutem a pracovnou, čtyřmi ložnicemi, třemi koupelnami, prádelnou, kotelnou, komorou a garáží pro dvě auta. Nyní postavená a zkolaudovaná vila splňuje představy o moderním a komfortním bydlení.

Dvoupodlažní dům je postaven za použití přírodních stavebních materiálů, jak pro vnější, tak i pro vnitřní částí domu (kámen, dřevo).
Interiér domu tvoří nadstandardní vybavení např. dlažby a obklady Marca Corona, dřevěné podlahy HOCO Woodlink, sanita Keramag, sprchové kouty Legro, vana Bilbao, krb BEF - Brunner Panorama Kamin, zabezpečovací systém Jablotron, dřevěná okna s bezpečnostnním skly. Sedlová střecha Bramac.

Vila se nachází na rohovém pozemku s výhledem do okolí. Sousedí pouze s jedním pozemkem.

V lokalitě je dobrá občanská vybavenost v podobě základní školy, pošty, lékaře, lékárny, obchodu s potravinami. Nedaleko se nachází OC Chodov, obchodní zona Průhonice, Kika, Lidl. Za nejbližší zábavou můžete s rodinou na zámek Berchtold či Aqauparku Aqaupalace Čestlice.

Sportovní vyžití v podobě fotbalového či hokejového klubu, Jezdecká sportovní akedemie, veřejné kluziště, golf Štiřín. Z Dolní Lomnice jste v obchodní zoně Průhonice do 15 minut autem, autobusová zastávka přímo u domu se spojením do Mirošovic a Velkých Popovic.

Doporučuji prohlídku této výjimečné vily
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám