Jedinečná nabídka bytu 1+KK/T v mrakodrapu V TOWER, Prague

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Krč
Ulice Milevská
Cena 10 390 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivní a jedinečná nabídka bytu 1+KK/T v unikátním rezidenčním projektu s mnoha architektonickými oceněními - mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení.

Světlý, jihovýchodně orientovaný byt o výměře 49,5 m2 + terasa 12,7 m2 je vybaven nadstandardními zařizovacími předměty a jeho zpracování splňuje požadavky i pro nejnáročnější klientelu. Dispozice bytu nabízí - obytný prostor o výměře 33,84 m2 je od kuchyně oddělen praktickou příčkou, ve vstupní hale o výměře 6,48 je prostor na velkou vestavěnou skříň, koupelna v luxusním provedení má sprchový kout a částečně oddělené WC (celková výměra 4,34m2), další úložný prostor v bytě nabízí komora/šatna o výměře 2,46m2. Terasa o výměře 12,7 m2 je s bytem propojena velkou posuvnou stěnou.

Kuchyňská linka je kompletně vybavena spotřebiči Siemens. Chlazení v bytě je realizováno pomocí chlazených stropů komfortním a zcela tichým způsobem. V bytě je příprava pro elektricky ovládané stínění. Možnost ovládaní pomocí aplikace BuildingLink. Jsou zde unikátní akustické mezibytové stěny, strop a podlahy. Podlahy jsou dřevěné a velkoformátový mramor. Vstupní dveře mají nejvyšší bezpečností parametry. K bytu náleží parkovací stání v uzavíratelné dvougaráži.

V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci i obchodní schůzky. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

Cena 10.390.000 Kč je konečná a zahrnuje DPH ve výši 15% (8 831 500 Kč bez DPH) a zahrnuje provizi RK a veškerý právní servis. Platí se nízké měsíční poplatky.

Nemovitost je ihned k nastěhování. Doporučuji prohlídku této výjimečné nabídky na komfortní bydlení nebo investiční příležitosti.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám