Luxusní a prostorná vila, 7+kk/3xT, Jesenice u Prahy

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Jesenice
Městská část Jesenice
Ulice Písečná
Cena 24 440 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Luxusní, prostorná novostavba pasivního domu s dispozicí 7+kk, 4 koupelnami /2x en-suite/, o celkové podlahové ploše 283 m2, se nachází na rovinatém rohovém pozemku o výměře 790 m2. Nemovitost se nachází na atraktivním klidném místě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do Prahy - cca 2 minuty na hranici Prahy a 15 min do centra (Muzeum).

Perfekcionisticky zpracovaná, dvoupodlažní moderní vila se 3 terasami, dle návrhu ing. arch. Bohumila Brůžy, držitele několika ocenění za architekturu, nabízí výborné dispoziční uspořádání, vysoce kvalitní materiály, designové prvky a špičkové technologie inteligentního domu. Dále disponuje místnostmi pro saunu, šatnami, technickou místností a garáží pro 2 osobní automobily s přípravou pro elektromobily. Zahrada je vybavena dálkově ovládaným zavlažovacím zařízením, zpevněnými plochami s velkoformátovou dlažbou a samonosnou posuvnou bránou a brankou. Exteriér dotvářejí horizontální venkovní žaluzie s dálkovým ovládáním. Dům disponuje nejkvalitnějšími hliníkovými a plastovými okenními a dveřními prvky s trojsklem pro pasivní domy.

Podlahy a stěny doplňují velkoformátové italské a portugalské obklady a dlažby (ve vysokém lesku, onyxu nebo imitaci betonové stěrky) a německé dřevěné podlahy vhodné pro podlahové topení. Koupelny jsou vybaveny zejména německými a švýcarskými výrobky Grohe, Hansgrohe a Laufen a osazeny designovými topnými tělesy.

Neopomenutelným prvkem v interiéru jsou bílé, lakované, dřevěné dveře ve vysokém lesku s nadstandardní výškou a víceúrovňové stropy.

Dům je vybaven technologiemi německé firmy Wolf. Vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel s ekvitermní regulací a venkovním čidlem, spolu se 120l zásobníkem TUV a teplovodní otopná soustava kompletně rozvedená v podlaze. O přívod čerstvého vzduchu se stará vzduchotechnická jednotka s rekuperací tepla.

Nutné vidět osobně! Podrobný popis a informace o této výjimečné nabídce najdete:

http://www.ProdejVilyPraha.cz/
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám