Prodej mezonetového bytu se zahradou, Praha - Řeporyje

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Řeporyje
Ulice Dělená
Cena 11 900 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme mezonetový byt s vlastní zahrádkou o velikosti 4+kk/G/B na atraktivním místě s výbornou dostupností do centra města.

Byt je rozložen do dvou nadzemních podlaží a jeho užitná plocha je 152 m2, a to včetně garáže o výměře 16,7 m2 a balkonu o výměře 7,8 m2. V prvním nadzemním podlaží je prostorná chodba s přímým vstupem do garáže, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 36 m2 a technická místnost. Z obývacího pokoje je vstup na zahrádku, která má jižní orientaci.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři velké ložnice o výměře 19 m2, 19 m2 a 13 m2. Dále pak dvě koupelny s WC, z toho jedna přístupná přímo z ložnice. V bytě lze vytvořit dostatek úložného prostoru umístěním skříním do velké vstupní chodby a ložnic. Navíc je k dispozici prostorná pochozí půda.

Parkování automobilu je možné v garáži a druhé auto na vlastním pozemku před garáží.
Byt má vlastní vytápění a ohřev teplé vody pomocí elektrického kotle. Náklady na vytápění jsou velmi nízké díky sousedícím domům z obou stran.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Metro Luka je vzdáleno cca 8 minut pěší chůzí, zastávka autobusu Slatinová je minutu od domu. Autobusem je to 3 zastávky k metru Luka.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám