Prodej krásného bytu 3+1 v zelené zóně Košíř, Praha 5

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Ulice Plzeňská
Městská část Košíře
Druh objektu Kamenna
Cena 6 490 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásný plně vybavený apartmán, který se nacházejí na Praze 5 v nádherném neoklasicistním domě z konce 18. století mezi ulicemi Holečkovou a Plzeňskou v zelené zóně Košíře, nedaleko známé vily Bertramka.

Kompletně zrekonstruovaný prostor má čtyři místnosti a je dispozičně rozdělen na dva prostory 1+1, každý s vlastním vstupem ze společné předsíně. Nabízená nemovitost je ideální příležitost jako investice na dlouhodobé i krátkodobé pronájmy. Nemovitost nabízí moderní a pohodlné bydlení v atraktivní lokalitě nedaleko Anděla s vynikající dostupností do centra Prahy.

Každý apartmán má vlastní kuchyňskou linku se spotřebiči, WC a koupelnu se sprchovým koutem. Na podlaze je dlažba, obklady mramor, větrání pomocí rekuperace. Okna jsou dřevěná s izolačním dvojsklem doplněná dalšími plastovými okny, což zcela eliminuje dopravní hluk. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, rozvody elektřiny v mědi. Interiérové dveře a zárubně Sapeli.

Rezidence U Lva má krásné společné prostory a je po celkové rekonstrukci (2013). Její umístění je na okraji historických části Smíchova a Košíř. Vytápění je řešeno vlastní plynovou kotelnou. K užívání je kočárkárna s kolárnou. Vchod do domu je vybaven zvonkovým tablem a audio panelem u vstupních dveří. Platí se zde nízké měsíční poplatky.

Dvě stě metrů od bytu se nachází tramvajová zastávka U Zvonu, a pak pouhé dvě stanice tramvají vás spojí s nákupním a zábavním centrem Nový Smíchov u stanice metra Anděl na trase B. V okolí je mnoho zeleně a park Klamovka.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám