Prodej apartmánu 40 m2/B v OV Boa Vista, Kapverdy

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Městská část Boa Vista
Cena 211 500 EUR / nemovitost
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
Prodej apartmánu 40 m2/B v OV hotelu White Sands Hotel & Spa Boa Vista, Kapverdy s garantovaným výnosem 5% a průměrným růstem kapitálu 7%.

Pro investory máme na výběr nemovitosti v 5* resortu ve správě hotelových řetězů Melia a Hilton, kde najdeme investiční řešení jak pro náročné investory, tak pro investory s menším rozpočtem. Výhody investování do některé z našich nemovitostí:
• Pravidelné výnosy z pronájmu
• Roční růst investovaného kapitálu
• Nemovitost můžete využívat osobně 5 týdnů v roce
• Možnost platby tak, aby vyhovovala vašemu rozpočtu
• Prověřený developer s úspěšně dokončenými projekty

White Sands Hotel & Spa je prvním ze šesti nových projektů na Boa Vista, který se nachází na prvotřídních bílých pláží Santa Monica Beach.
Návštěvníci mohou očekávat 5 hvězdičkový luxus, moderní pokoje a další fantastická vybavení jako například široký výběr restaurací, bary a obchody, YHI Spa, plně vybavené fitness centrum a centrum vodních sportů. Šest resortních bazénů s bary i občerstvením přímo na místě.
Zábava pro děti včetně dětského klubu, hřiště, dětské bazény a tenisové kurty i plážové hry.

Pro investory každý měsíc umožňujeme nezapomenutelnou prvotřídní návštěvu nádherných Kapverdských ostrovů, díky které je možné objevit vše, co tyto krásné ostrovy nabízejí a proč jsou tím pravým místem pro investování do nemovitosti.
Návštěva obsahuje 4-5 denní pobyt v jednom z 5* luxusních resortů, zpáteční letenku na Kapverdské ostrovy, transfery do střediska a let z ostrova Sal na ostrov Boa Vista, kde si můžete prohlédnout náš aktuální developerský projekt.

K dispozici je 835 luxusních nemovitostí včetně duplexních a penthouse hotelových apartmánů a řada úžasných soukromých vil od 192 450-227 450 €.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte mě kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám