Dům 20 minut od Prahy za cenu bytu 2+kk v Praze

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Beroun
Městská část Beroun-Závodí
Ulice Pražská
Cena 3 400 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Pokud se také díváte na ceny bytů v Praze jako na nesmyslně předražené, pak se na chvíli zastavte a dovolte si představit si bydlení v Berouně v domě za cenu bytu v Praze, kdy jste autem za 15 minut na okraji Prahy či za 30 minut na Andělu. Hromadnou dopravou jste pak na Smíchovském nádraží za 50 minut a na Hlavním nádraží za hodinu.

Samotné místo nabízí velký prostor pro Vaši tvořivost. Dům nabízí v přízemí dvě obytné místnosti, kuchyň, koupelnu a WC. V patře je jedna místnost a velký půdní prostor s oknem, z něhož je nádherný výhled přes město do dáli. Celkem se tedy dá hovořit o domu 4+1 se zahradou, která je sice hodně svažitá, ale nabízí velké možnosti tvůrčího vyžití - ať již využití svahu k výstupu z domu na horní terasu či vybudováním krásné terasovité zahrady s možností pěstování různých plodin.

Za cenu bytu 2+kk v Praze nakoupíte dům s velkým pozemekem a pokud zrekonstruujete dům ke svému obrazu, tak za cenu bytu 4+1 na pražském Barrandově (tzn. 5,5 - 6 mil.) můžete bydlet v zrekonstruovaném domku v okresním městě s perfektní dostupností do Prahy. Náklady na rekonstrukci samozřejmě mohou být vyšší v závislosti na Vaší náročnosti.

Dům je napojen na všechny sítě, vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Lze samozřejmě nahradit kotlem na plyn.

Domluvte si prohlídku na tuto nemovitost, rád Vás zde provedu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám