Prodej RD 128 m2 s nebytovým prostorem (kanceláře, dílna) 190 m2, Příbram

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Příbram
Městská část Příbram VI-Březové Hory
Ulice Skalní
Cena 7 790 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Vaněk Rudolf
rudolf.vanek@re-max.cz
+420 777 832 608
Pro firemní sídlo anebo vícegenerační bydlení nabízím pěkný zrekonstruovaný dvoupodlažní rodinný dům o výměře 128 m2 se samostatně stojícím nově postaveným dvou podlažním nebytovým prostorem o výměře 190 m2, který se nachází v ulici Skalní, Příbram – Březové Hory.

Rodinný dům je samostatně stojící a je postaven z pěnosilikátových tvárnic v roce 2005. Dispozičně se jedná o 4+kk s koupelnou a WC na každém podlaží. Vytápění je řešeno infrapanely a krbem, ze kterého je rozvod teplého vzduchu do celého domu. Objekt je napojen na veřejné rozvody vodovodu, kanalizace, zemního plynu (na hranici pozemku) a elektrické energie.

Nebytový prostor se skládá z garáže (dílny) pro 3 auta a moderních prostor v prvním patře, které jsou vhodné pro kanceláře anebo bydlení. Objekty díky vyvýšenému situování pozemku zajišťují klidné a diskrétní bydlení s nádherným výhledem na Brdské lesy.

K objektu dále náleží samostatná garáž (dílna) s vlastním WC. V podkroví je moderní prostor odpovídající dispozici 3+kk.
Vytápění je řešeno elektrokotlem a garáž kotlem na tuhá paliva v samostatné kotelně (možnost předělat na elektrokotel).
Tříkomorová okna mají elektrický ovládané venkovní žaluzie a je zde zřízena rekuperace vzduchu. Toto řešení minimalizuje náklady na vytápění.
K nemovitostem patří garážové stání před domem, nádvoří dlážděné žulovými kostkami, terasa se sezením, prostor pro bazén a veliký nový poloautomatizovaný skleník (6,3x4x3,5).

Lokalita je velmi žádaná vzhledem ke klidnému rodinnému bydlení s desetiminutovým dosahem do centra (MHD, auto).
V místě je veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Brdy jsou 10 minut vzdálené a Praha 45 minut.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám