Novostavba rodinného domu 4+kk, Praha 4 - Modřany

Město Praha
Typ nemovitosti Domy a vily
Druh objektu Skeletova
Městská část Modřany
Ulice K zatáčce
Cena 16 860 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící novostavbu rodinného domu 4+kk, která je umístěna na atraktivním místě v klidné části Modřan.
Zastavěná plocha domu je 74,87 m2, užitná 157 m2 a celková výměra pozemku je 239,85 m2. Dům se může pochlubit skvělou světelností jednotlivých místností, vysokým standardem vybavení, tepelně-akustickými vlastnostmi, kvalitními technologiemi zařízení a finální povrchovou úpravou. Dům je rozložen do tří podlaží.
V první úrovni je vstup do domu (zádveří), garáž a sklad (prádelna, příprava na WC). Ve druhém podlaží projedeme halou do velké obytné místnosti (47 m2) ze které je vstup na zahradu o výměře 110 m2. Dále je zde WC s umyvadlem. Z obývací místnosti je krásný výhled na střechy rodinných domů a do údolí řeky Vltavy. Ve třetím podlaží jsou 3 ložnice s jedinečným výhledem do okolí (každá o výměře cca 12m2), hala, WC a koupelna.

Dům je napojen na veškeré sítě. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle. Zálivka zahrady a splachování WC je možné z dešťové vody. Parkování automobilů je možné v garáži a další 3 automobily na vlastním pozemku u domu.

Dům má výborné tepelněizolační schopnosti – PENB B.

Tento zcela nový dům je určený nejen aktivním rodinám s malými dětmi, ale všem, kteří hledají komfortní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dopravní dostupností i skvělou občanskou vybaveností. Tato lokalita je přímo stvořená pro aktivní odpočinek a nabízí řadu možností pro pěší turistiku, vyjížďky na kole či in-line brusle do okolní přírody, po moderních cyklostezkách podél Vltavy či v Modřanské rokli. Pro více informací a domluvení prohlídky prosím kontaktujte makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám