Prodej rodinného domu Praha 5 - Jinonice

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Jinonice
Ulice Zaječí
Cena 10 900 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Nabízíme zděný rodinný dům o celkové užitné ploše cca 140 m2, který se nachází na unikátním místě přímo na okraji chráněné přírodní rezervace Prokopské údolí, s dostupností cca 15 min. autem do centra města.

Dispozice domu nabízí obytnou část - byt 3+kk o velikosti cca 80 m2, sluneční terasu cca 30 m2 a sklep cca 30 m2. Na terasu je vstup z obývacího pokoje a je z ní nádherný výhled na skalní masiv Borová skála a do Prokopského údolí.

Celý dům je obložený dřevem. Je zde podlahové vytápění, krb v obývacím pokoji a akumulační kamna na levný proud. Pitná voda z vlastní vydatné studny. Vlastní jímka.

Klidná a slepá ulice má přibližně 200m štěrkový povrch, dále asfalt. Parkování přímo před domem na ulici.

Dům se nachází v čistém a klidném prostředí s monumentálním výhledem z rozlehlé dřevěné terasy i ze zahrady na protější vápencové skály.

Celková výměra oploceného pozemku je 475 m2.

Vzdálenost MHD pěšky 10-12 min., následný dojezd do centra 25 min. Dostupnost kompletní občanské vybavenosti - školka, pošta, zdravotnictví - 10 min. pěšky.

Ideální pro milovníky bydlení v přírodě v čistém prostředí "jako na chatě", a zároveň poblíž centra Prahy.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto spadá automaticky do nejméně hospodárné kategorie. Jakmile bude dodán, bude údaj aktualizován.

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám