Bydlete v domě s recepcí v úžasném bytě 4+kk

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Hlubočepy
Ulice Renoirova
Cena 10 990 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení pro Vaši rodinu, dobře dostupné a maximálně komfortní, ale zároveň klidné, s výhledem do zeleně?

Nabízíme krásný byt 4+kk v domě s recepcí a vlastní oplocenou zahradou.

Byt ve 20 let starém cihlovém domě, který jeho majitelé nedávno kompletně zrekonstruovali, je skvěle dispozičně řešen. Nezapomnělo se na velké množství úložných prostor, jako je například samostatná šatna s posuvnými dveřmi, kde najdete i prostor pro pračku a sušičku, vestavěné skříně na chodbě i v pokojích. Chytré detaily najdete i ve velké centrální obývací části s kuchyňským koutem s příjemným barem – díky televizní stěně zde vznikl prostor pro pracovní koutek. Veškerý vestavěný nábytek je součástí prodeje.

Byt dále disponuje dvěma lodžiemi, které jsou orientované (stejně jako všechna okna) na západ s výhledem do zeleně Prokopského údolí. Ke komfortu přispívá klimatizace instalovaná do všech pokojů. Vytápění je řešeno centrálním kotlem pro celý objekt. K bytu patří sklep a parkovací stání v garážích.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí chodeb včetně nových výtahů a recepce, která je pro obyvatele k dispozici 24 hodin denně. Je připravena přijímat zásilky a zajištuje bezpečí díky monitorovaní osob vstupujících do objektu.

Nedaleko domu najdeme zastávku tramvaje i autobusu MHD. Barrandov je vyhledávaná lokalita díky skvělému pokrytí obchody a službami, dobrému napojení na vnitřní i vnější okruh (letiště 20 minut autem), ale především díky blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí a jeho návaznosti na příjemné cyklostezky kolem Vltavy a dále Berounky.

V případě zájmu o prohlídku nebo bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám