Prodej rodinného domu, pozemek 1982 m²

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Řepín
Městská část Živonín
Cena 1 250 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi rodinný dům vhodný i k příjemné rekreaci. Pozemek o celkové rozloze 1982 m². Dům se nachází v klidné vesničce o jedné návsi, kam vede slepá silnice. Místo upoutá pískovcovými skalami. Jedna taková pískovcová skála je i na samotné zahradě, je v ní několik vyhloubených sklepů a pomyslně rozděluje rovinatý pozemek u domu a svažitý pozemek, vhodný například k vybudování ovocného sadu.

Patrový, částečně podsklepený objekt, je určený k celkové rekonstrukci a je tedy možné si jej přizpůsobit podle vlastních přání. Jako obytná může po rekonstrukci sloužit i prostorná půda. V přízemí se nachází kuchyně, spojovací chodba a dvojice menších místností se vstupem do sklepa. V patře je spojovací chodba a dvojice prostorných pokojů. Dům byl napojen na elektřinu a vodu.

Nedaleko se nachází chráněná krajinná oblast Kokořínsko, která je také známá pískovcovými skálami, hlubokými lesy, spoustou cyklotras a turistických cest, vhodných i pro výlety s dětmi. Výhodou je také 700m vzdálená autobusová zastávka a 2km vzdálená vlaková zastávka se spojením do Mělníka a okolí.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám