Pronájem nadstandardního bytu na Zbraslavi

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Zbraslav
Ulice Na Baních
Cena 24 900 CZK / mesic
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Pronájem skvělého bytu v novostavbě vily o třech bytových jednotkách kolaudované v roce 2018.

Byt 4+kk s velkou terasou a dvěma širokými parkovacími místy na pozemku. Vlastní nerušený vstup z úrovně ulice ve 3.NP schodištem do 2.NP, které díky zasazení domu do svahu zajišťuje naprosté soukromí.

Byt zabírá celé 2. podlaží a na podlahové ploše 110m2 nabízí 3 ložnice, velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou a vstupem na terasu (dalších 36m2) s krásným výhledem do údolí Berounky, 2 koupelny (2x WC, vana, sprcha) a praktickou komoru. Celý prostor je zabezpečen alarmem.

Dům je situován do zbraslavské části Baně, kousek od zastávky autobusu MHD s dojezdem na metro Smíchovské nádraží za 20 minut. Dobré napojení na Strakonickou a vnější okruh (letiště 25 minut). Zbraslav poskytuje obyvatelům kompletní občanskou vybavenost od školek po zdravotnická zařízení. Okolní příroda vybízí k vycházkám či vyjížďkám po cyklostezkách kolem Vltavy a Berounky.

Vytápění zajišťuje podlahové topení ve všech místnostech (skrze odolnou dlažbu), ohřev vody centrální. Poplatky včetně vysokorychlostního internetu, topení a teplé i studené vody 4000,- Kč, elektřina 1000,- Kč.

Volné ihned.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám