Penthouse 4+kk, 119 m2 k pronájmu

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Skeletova
Město Řevnice
Městská část Řevnice
Ulice nám. Krále Jiřího z Poděbrad
Cena 35 000 CZK / mesic
Kontakt
Pytlíková Jitka
jitka.pytlikova@re-max.cz
+420 732 961 076
Exkluzivně nabízíme k pronájmu designový byt, který se právě dokončuje v dispozici 4+kk se střešní zahradou, jejíž podobu můžete již nyní ovlivnit!
Byt je dvoupatrový se dvěma koupelnami, prostorným obývacím pokojem spojeným s moderní kuchyní vybavenou ostrůvkem.
3 ložnice, šatna, úložné prostory v bytě i ve sklepní kóji hned u garážového parkovacího místa.
K bytu náleží 2 stání - garážové a dále parkovací místo přímo u vjezdu do garáže a výtahu.
Byt má krásné dřevěné podlahy, velkoformátová otvíratelná okna. V koupelnách bílý obklad a dlažba, podlahové topení. Jedna z koupelen má vanu, druhá sprchový kout, WC je v každé z koupelen.
Kuchyňská linka včetně ostrůvku a osvětlení zahrnuje indukční varnou desku, myčku, lednici, digestoř a mrazák. V jedné z ložnic je prostorná šatna u vchodu do koupelny. Obě koupelny jsou vybaveny koupelnovým nábytkem na míru s úložným prostorem a jsou velmi dobře osvětleny všechny užitné části. Součástí jsou velká zrcadla.
Na oknech v koupelně a šatně speciální světlo propouštěcí folie, v pokojích závěsy pro odrážení slunečního svitu a možnosti úplného soukromí. Značkové osvětlení Artemide bude možno ovládat prvky chytré domácnosti a s ohledem na příjemné bydlení s odstraněním světelného smogu. Tímto osvětlením jsou vybaveny i chodby domu a veškeré společné prostory.
Byt se nachází v projektu CORSO POD LIPAMI, který dostal prestižní ocenění stavba roku 2019. Ze střešní terasy je nádherný 360° výhled na klidnou krajinu Brd a povodí Berounky.
Možnost aktivního trávení volného času, cykloturistika, v létě koupání, výlety, nedaleký hrad Karlštejn, Lomy Amerika.... V místě jsou veškeré služby: restaurace, kino, lékařské služby, škola, školky, obchody, supermarket, pivovar a další... Výhodou je rychlé spojení do centra Prahy směr Smíchov, Praha Hlavní nádraží - PID vlaková stanice Řevnice.

Doporučuji prohlídku! Cenu je možné snížit, pokud nevyužijete všechna parkovací místa, která k bytu náleží.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám