Pronájem bytu 1+KK/T v mrakodrapu V TOWER, Prague

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Skeletova
Městská část Krč
Ulice Milevská
Cena 40 000 CZK / mesic
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivní a jedinečná nabídka bytu 1+KK/T v unikátním rezidenčním projektu s mnoha architektonickými oceněními - mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení.
Světlý, jihovýchodně orientovaný byt o výměře 49,5 m2 + terasa 12,7 m2 je vybaven nadstandardními zařizovacími předměty a jeho zpracování splňuje požadavky i pro nejnáročnější klientelu. Dispozice bytu nabízí - obytný prostor o výměře 33,84 m2 je od kuchyně oddělen praktickou příčkou, ve vstupní hale o výměře 6,48 je prostor na velkou vestavěnou skříň, koupelna v luxusním provedení má sprchový kout a částečně oddělené WC (celková výměra 4,34m2), další úložný prostor v bytě nabízí komora/šatna o výměře 2,46m2. Terasa o výměře 12,7 m2 je z bytem propojena velkou posuvnou stěnou.
Kuchyňská linka je kompletně vybavena spotřebiči Siemens, a též je zde pračka se sušičkou. Chlazení v bytě je realizováno pomocí chlazených stropů komfortním a zcela tichým způsobem. Jsou zde unikátní akustické mezibytové stěny, strop a podlahy. Podlahy jsou dřevěné a velkoformátová dlažba. Vstupní dveře mají nejvyšší bezpečností parametry. K bytu lze také pronajmout parkovací stání v uzavíratelné dvougaráži, nebo stání pro motorku.

V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci i obchodní schůzky. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků. Veškeré služby a vybavení domu je již v ceně poplatků a ty jsou velmi nízké.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám