Novostavba rodinného domu 6+1 s dvougaráží, Bašť

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Bašť
Městská část Bašť
Cena 12 300 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
Dovoluji si Vám nabídnout ideální bydlení pro velkou rodinu. Novostavba rodinného domu typu Progres 8 projekt Central Group. Zděný dům o velikosti 6+1/2G se nachází v okrese Praha-východ, v atraktivní vilové části Obce Bašť.

Dvoupodlažní dům s celkovou podlahovou plochou 280 m2 stojí na rovinatém pozemku o velikosti 1350 m2. Promyšlený, praktický přístup se odráží v dispozicích i detailech celého domu. V přízemí se nachází kuchyň a velký obývací pokoj se vstupem na zahradu. Přímo vedle je vstup do světlého samostatného pokoje pro hosty. V předsíni můžeme využít koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Bezbariérový přistup do garáži v domě a 2 parkovací stání. Pocit soukromí nabízejí čtyři ložnice ve druhem patře, z nichž jedna má svou šatnu. Další ložnice mají balkon a prostornou terasu s výhledem do zeleně. V patře se nachází velká koupelna s vanou a WC. Velký úložný prostor najdete v podkroví.

Bašť nabízí opravdu kvalitní bydlení v blízkosti přírody. Vedle domu je les, Ďáblický háj, Mratínský rybník, cyklostezky pro milovníky sportu, parky apod. V místě jsou mateřské školky (včetně anglické), školy, dětské hřiště, několik restaurací, Obecní Úřad, knihovna, pošta, obchod s potravinami. Veškerá občanská vybavenost v Líbeznicích 1 km, kde je zdravotní středisko, škola, Tesco Express, restaurace a obchody. Další vyžití nabízí multifunkční areál YARD RESORT.
Dopravní dostupnost do centra Prahy autem za 15 minut.

Kupní cena ve výši 12.300.000 Kč zahrnuje kompletní hrubou stavbu domu bez dokončovacích prací (plovoucí podlahy, obklady, dlažby, vnitřní dveře, zařizovací předměty koupelen). Kupní cena kompletní stavby na klíč, vč. všech dokončovacích prací činí 14.800.000 Kč. Dům bude mít vysoká tepelně izolační schopnosti. PENB zatím ve zpracování, proto uvádíme tř. "G".

Jedná se o klidné moderní bydlení vhodné pro rodinu s dětmi. Ráda Vám poskytnu více informací.

Prohlídky možné po domluvě s makléřem.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám