Byt 3+kk s balkonem a velkou terasou

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Hlubočepy
Ulice Voskovcova
Cena 3 950 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Byt 3+kk s lodžií přes celou šířku bytu na jedné straně (ulice Voskovcova) a na druhou stranu s terasou orientovanou do Trnkova náměstí. Terasa je potažena kobercem umělého trávníku a výhled z ní je až na horizont přes Prokopské údolí. Terasa je ideálním vyžitím pro malé děti jako alternativa venkovního výběhu.

Byt prošel před osmi lety rekonstrukcí, kdy bylo WC přesunuto do předsíně, čímž se zvětšila koupelna a vejde se sem pračka i se sušičkou. Na WC je dostatek místa i pro vzrostlejší postavy, je zde i bidetová sprška, malé umyvadlo a zrcadlo. Odstraněním příčky mezi obývákem a kuchyní při rekonstrukci vznikl obrovský obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozloze 31,73 m2. Další pokoje mají 12,6 a 12,34 m2, koupelna 4,26 m2 a WC 1,32 m2. Chodba má 7,11 a komora 1,36. Lodžie 6,20 m2, terasa 20,34 a zádveří u terasy 2,50 m2. K bytu náleží ještě sklep o rozloze 2 m2. V součtu všech ploch jde o impozantních 101 m2. Kola si lze ukládat v kočárkárně v přízemí.

Velkým benefitem bytu je, že je bezpečný pro malé děti - z oken není kam vypadnout (na jedné straně lodžie, na druhé terasa). Přístup do bytu je bezbariérový, odpadá tedy vytahování kočárku po schodech. V předsíni je možné parkovat kočárek přímo za dveřmi.

Barrandov je ideálním místem pro rodinu. Jsou zde 2 školy (na jednu je výhled přímo z kuchyně, 5 školek, 2 obchody Albert, Billa, Lidl, DM a další menší obchody a obchůdky, několik restaurací, aquapark, plavání pro batolata, či rodinná kavárna Špunt. Výlety do přírody můžete podniknout do Prokopského údolí či do Chuchelského háje.

Byt má nesplacenou anuitou cca 1.350.000 Kč (přesnější vyčíslení bude známo v nejbližších dnech). Vzhledem k družstevnímu vlastnictví tento byt lze financovat jen vlastními prostředky nebo hypotéčním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti. S hypotéčním úvěrem Vám rádi pomůžeme.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám