Prodej bytu 100 metrů od I. P. Pavlova

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Nové Město
Ulice Sokolská
Cena 3 990 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V cihlovém domě z 50. let nabízíme pěkný družstevní byt 1+1 před rekonstrukcí s možností snadné změny dispozice na 2+kk.

Byt je situovaný ve 3. nadzemním podlaží a orientovaný do Sokolské ulice - díky kvalitním oknům ovšem provoz není téměř slyšet a družstvo souhlasí s vybudováním jednotky klimatizace ve vnitrobloku s vedením vzduchotechniky po chodbě k bytu (na vlastní náklady). Výhodou je i umístění domu proti ústí ulice Na Bojišti a z toho pramenící lepší světelné podmínky a pocit větší vzdušnosti.

Dispozice 1+1 se samostatnou toaletou a koupelnou s vanou. Snadná úprava (přesunutí kuchyňské linky na druhou stranu příčky) na dispozici 2+kk. Pokoje neprůchozí, chodba s vestavěnou skříní (1 x 0,6m). V bytě je vše původní, v domě nové veškeré rozvody. Dále nový výtah, v plánu malování chodeb a natření zábradlí. Vstupní dveře do domu na čip. K bytu patří sklepní kóje.

Velmi nízké měsíční náklady 2000,- Kč (včetně topení a ohřevu vody) + elektřina a plyn (pouze na vaření). Družstvo těží z pronájmu komerčních prostor v přízemí.

Perfektní spojení MHD, parkování na modrých zónách například v protější ulici Na Bojišti.

Anuita 0,- Kč, převod do OV se zatím neplánuje. Neplatíte daň z nabytí!

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám